chorvatsko game of trons

Game of Throns – filmové miesta v Chorvátsku

Je známe, že Dubrovník, Klis, Trogir a mnoho ďalších miest v Chorvátsku zohrali v tomto obľúbenom seriály dôležitú úlohu. Historické pamiatky, ktoré sú zároveň hlavným miestom (viac…)

/ Tipy na lacné dovolenky
ALL INCLUSIVE LACNE DOVOLENKY

All inclusive na august

Pre tých, ktorí stále hľadajú tu máme tipy na All inclusive zájazdy do 450 €. Letoviská v Tunisku, Bulharsku, Turecku a v Egypte. Najlepšia ponuka je 8-dňový zájazd do Tuniska za 418 € na osobu. Hotel Jinine Resort leží priamo pri pieskovej pláži.

(viac…)

/ Tipy na lacné dovolenky

Kalymnos za 482 €

Kréta a Korfu sú asi najznámejšie grécke ostrovy. Ale Grécko toho ponúka oveľa viac. Celkovo 23 ostrovov nájdete v ponukách cestovných kancelárií. Kalymnos patrí k tým menším ale určite nie menej zaujímavým.Ak hľadáte rušný nočný život tak budete asi sklamaní. (viac…)

/ Tipy na lacné dovolenky
egypt hurghada lacne dovolenky

Egypt – All inclusive od 254 €

All inclusive za 254 €?  Tak toto sú ponuky, ktoré sa neodmetajú. Dnes letecké last minute zájazdy za babku do letovísk Sharm El Sheikh a Hurghada. A nezabudnite si šnorchel, pretože podmorský život v Červenom mori  je jednoducho užasný.

(viac…)

/ Tipy na lacné dovolenky
malta blue lagoon

Lacné zájazdy na Maltu

Ak niekomu poviete, že ste boli na dovolenke na malte, pomyslí si svoje… Tento malý ostrov v Stredozemnom mori nie je síce dovolenkovým rajom aspoň čo sa pláží týka. Pretože pieskové pláže tvoria iba asi 2% pobrežia. (viac…)

/ Tipy na lacné dovolenky
lacne dovolenky last minute

Ultra lastminute s odchodom o 2 dni

Tentokrát All inclusive zájazdy do Bulharska (Sv. Konštantín) a Čiernej Hory. Odlety 5. a 6. júla z letísk v Ostrave, Brne, Prahe, Pardubiciach a z poľskej Vroclavy. Ceny 367 € na osobu.

(viac…)

/ Tipy na lacné dovolenky
last minute turecko lacné dovlenky

Last minute Turecko za 366 €

Ak to máte blízko na letisko do Budapešti, pozrite si tento tip na last minute do tureckej AlanyeOdleto 4 dni. Recenzie na hotel (viac…)

/ Tipy na lacné dovolenky
kleopatrina pláž lacné dovolenky

Turecko – najlacnenejšie All inclusive

Aktuálne najlacnejšie All inclusive zájazdy do Turecka (Alanya, Side). Ku každému zájazdu sme doplnili vzdialenosť hotela od pláže + plážový servis. Už sme o tom písali ale pre istotu zopakujeme…. (viac…)

/ Tipy na lacné dovolenky