rovinj lacne dovolenky

Chorvátsko letecky?

Cesta autom do Chorvátska býva obvykle dosť stresujúca. Vyhnite sa zápcham a užite si dovolenku od začiatku až do konca. Vyberte si niektorý z našich tipov na letecké last minute (viac…)

/ Tipy na lacné dovolenky
Rhodos lacné dovolenky

Rhodos za 389 €

All inclusive na grécky Rhodos za zaujímavú cenu. Odlet z Bratislavy. Rodinný hotel Corellia Asterias Beach leži 100 metrov od kamienkovej pláže. Poteší česky hovoriaci (viac…)

/ Tipy na lacné dovolenky
lacne dovolenky last minute

All inclusive pod 400 €

Nech sa páči…Last minute ponuky s odletom  z letísk Vroclav, Viedeň, Katovice, Praha a Ostrava. Letoviská Sv. Konštantín (Bularsko), Sharm El Sheikh, Hurgada (Egypt).  Pri výbere  dovolenky, si všímajte (viac…)

/ Tipy na lacné dovolenky
lacne dovolenky ultra all inclusive

Ultra All inclusive na júl

Nechajte sa rozmaznávať v niektorom hoteli z našich tipov na lacné ultra all inclusive zájazdy do Egypta (Hurghada), Turecka (Alanya, Side)  a Tuniska (Mahdia, Djerba, Monastir, Sousse) . Najponuka je dnes (viac…)

/ Tipy na lacné dovolenky
Monastir lacné dovolenky

Lacná dovolenka? Tunisko!

Pripravili sme pre Vás prehľad turistických letovísk v Tunisku, ktoré patrí po Turecku a Egypte dlhodobo k lacným destináciám. Ku každému letovisku sme vyhľadali aj aktuálne najlacnejší zájazd, samozrejme s All inclusive stravovaním.

(viac…)

/ Tipy na lacné dovolenky
sicília cefalu lacne dovolenky

All inclusive na Sicíliu za 468 €

Boli ste už na Sicílii? Máme pre Vás tip na lacnú dovolenku na tomto najväčšom talianskom ostrove. Last minute zájazd s All inclusive stravovaním za 468 € je naozaj dobrá cena. Odlet 3.7. z Bratislavy. (viac…)

/ Tipy na lacné dovolenky
pláž balos kŕeta lacné dovolenky

All inclusive na Krétu

Aktuálne najlacnejším gréckym ostrovom je Kréta. All inclusive zájazdy zakúpite od 459 €. Najlepšia ponuka je Nirever Apartments Clever. Clever v názve (aj iných hotelov v tejto ponuke) znamená, že sa jedná o kombináciu lacného ubytovania (viac…)

/ Tipy na lacné dovolenky
najkrajšie miesta v chorvátsku

Zaujímavé miesta na Jadrane

Ak uvažujete o  Chorvátsku, môžete mať problém si z pestrej ponuky vybrať. Prinášame Vám preto prehľad zaujímavých miest a atrakcii, ktoré Vám určite pomôžu s výberom miesta tohtoročnej dovolenky.

(viac…)

/ Tipy na lacné dovolenky