Tunisko a Egypt – hotely pri pláži

Len pár krokov budete mať na pláž ak si vyberiete niektorý z našich dnešných tipov na letecké All inclusive zájazdy do Egypta ( Sharm El Sheikh, Hurghada) a Tuniska (Monastir, Sousse, Zarzis, Mahdia). Hotely sme starostlivo vyberali tak, aby boli naozaj hneď (viac…)

/ Tipy na lacné dovolenky
Lacné dovolenky v Ománe

Zájazdy do exotického Ománu

Omán nepatrí medzí lacné destinácie. Cez cestovku sa dostanete do Muscatu a Salalahu. Za najlacnejší  7- dňový pobyt s raňajkami do letoviska Muscat, ležiaceho na pobreží Ománskeho zálivu,  zaplatíte 790 € na osobu (viď box s najlepšou ponukou). (viac…)

/ Tipy na lacné dovolenky
ultra all inclusive lacne dovolenky

Lacné All Inclusive na leto

Dovolenková sezóna  už klope na dvere. Vyhnite sa stresu zháňaním na poslednú chvíľu a vyberte si tohtoročnú dovolenku už dnes z ponuky našich tipov na All inclusive zájazdy do 450 €. Letoviská v Egypte (Sharm El Sheikh, Hurghada), (viac…)

/ Tipy na lacné dovolenky
lacne dovolenky chorvátsko

Kde sa v Chorvátsku vyhnúť davom?

Ak ste osoba, ktorá má rada malé, skryté miesta na odpočinok, jediné, čo musíte urobiť, je vykonať podrobnejší prieskum a nájsť menej exponované miesta, kde budete môcť prejsť starobylými zrúcaninami, plávať na pláži alebo vyskúšať niektoré z najlepších jedál a to všetko bez davov ľudí. (viac…)

/ Rady dovolenkárom
jordánsko lacné dovolenky

Zájazdy do Jordánska

Dobrodružstvo ako z Indiana Jonesa môžete zažiť v Jordánsku. Práve v jordánskej Petre sa točili scény pre “Poslednú krížovú výpravu“. Na výber máte z troch destinácii. Aqaba (Akaba), sa nachádza na pobreží Červeného mora. Alebo môžete stráviť dovolenku v hlavnom meste Ammán. No a na koniec (viac…)

/ Tipy na lacné dovolenky
kréta lacné dovolenky

Last minute na grécke ostrovy

Letecké All Inclusive  zájazdy na grécke ostrovy Kréta, Kos, Zakynthos, Rhodos a Korfu  za ceny pod 400 €dnešnými tipmi na lacné dovolenky. Odleto 6 dní. Ako najlepšiu ponuku sme dnes vyhodnotili 8-dňový zájazd na Krétu (z Bratislavy) za príjemných 317 € na osobu. (viac…)

/ Tipy na lacné dovolenky
lacne dovolenky bulharsko

Lacné Bulharsko v júni

 Už máte vybrané? Nie ?  A čo tak Bulharsko ? Vyhľadali sme pre Vás  lacné letecké zájazdy s All Inclusive stravovaním do známych bulharských letovísk (Zlaté piesky, Slnečné pobrežie a Albena). Termíny zájazdov v júni. Naj… ponuka je 8-dňový zájazd do hotela Madara s cenou pod  300 € za osobu.

(viac…)

/ Tipy na lacné dovolenky
lacne dovolenky last minute

Last minute s odchodom budúci týždeň

Ak sa viete rýchlo pobaliť, pozrite si naše tipy na letecké  last minute zájazdy s all inclusive stravovaním  do letvísk v Tunisku (Sousse, Hammamet )  Grécku (Korfu), Turecku (Alanya, Side) a  na Malorku. A práve na Malorku Vás privedie náša najlepšia ponuka. (viac…)

/ Tipy na lacné dovolenky