Ultra All Inclusive lacne dovolenky

Ultra All Inclusive na leto

Ďalšia várka tipov na lacné dovolenky. Tentokrát letecké Ulta All Inclusive zájazdy do Turecka (Alanya), Egypta (Hurghada, Sharm El Sheikh, Marsa Alam) a Tuniska (Mahdia). Ako najlepšiu ponuku sme dnes vyhodnotili 8-dňový zájazd do Alanye.
(viac…)

/ Tipy na lacné dovolenky
lacne dovolenky mallorca

Zájazdy na Malorku v lete

Mallorca či Malorka je najväčší z Baleárskych ostrovov. Príjemné stredomorské počasie s 300 slnečnými dňami v roku  dáva možnosť pestovať  exotické ovocie ako pomaranče, citróny, mandle, olivy a figy. Ak sa chcete vyhnúť preplneným plážam a hlučným nociam, vyberte sa na sever ostrova do miest (viac…)

/ Tipy na lacné dovolenky
lacne dovolenky dominikánska republika

Dominikánska republika v apríli

Dominikánska republika zvaná  perla Karibiku naozajstným dovolenkovým rajom.  S kryštálovo čistým morom a s najdlhšími plážami v celom Karibiku. Najznámejšia pláž  je Bavaro v letovisku Punta Cana. Je lemovaná luxusnými hotelmi, kde si prídu na svoje aj tí najnáročnejší. Ak s chcete užiť pravý karibský život zájdite do letoviska (viac…)

/ Tipy na lacné dovolenky
lacne dovolenky chrvátsko Tisno

Menej známe mestá v Chorvátsku

Split, Zadar, Dubrovník alebo Rovinj sú mestá, ktoré by vás napadli ako prvé, keď ste rozmýšľali o ideálnej destinácii na Jadrane. To nie je prekvapujúce vzhľadom na ich popularitu vo svete. Ak cestujete na Jadran po prvýkrát, výber takejto destinácie by bol logickým sledom, pretože za pár dní môžete vidieť a zažiť krásu Jadranu. (viac…)

/ Tipy na lacné dovolenky
relaxlacné dovolenky

14 dňové pobyty All inclusive na leto

Koľko trvala vaša posledná dovolenka? Budeme hádať.. Týždeň? Hm… A čo by ste povedali na dva týždne relaxu? V dnešnom príspevku sme vyhľadali lacné 14 a viac dňové zájazdy All inclusive, na ktorých určite zabudnete
(viac…)

/ Tipy na lacné dovolenky
lacné dovolenky All inclusive

Lacné All inclusive na leto

Tipov na lacné dovolenky nie je nikdy dosť.  Tentokrát sú to letné All inclusive zájazdy v cenách od 380 do 470 € za osobu. Dovolenkové rezorty v Bulharsku (Slnečné pobrežie, Ravda) , Tunisku (Sousse, Monastir), Egypte (Sharm El Sheikh, Hurghada) a v Grécku (Kréta). (viac…)

/ Tipy na lacné dovolenky

Zájazdy do Tuniska v máji

Ak sa rozhodnete stráviť tohtoročnú dovolenku v Tunisku, nezabudnite navštíviť rodnú dedinu Luka Skywalkera, hlavného hrdinu slávnych Hviezdnych vojen. Tatooine (tuniská Matmata) leží asi 100 km od letoviska Djerba. Najviac sa nám dnes páči 8-dňový All Inclusive zájazd do Hammametu do hotela (viac…)

/ Tipy na lacné dovolenky
lacne dovolenky dubai dubaj

Lacné zájazdy do Spojených arabských emirátov

Destináciou dnešných tipov na lacné dovolenky je najväčšie (ale nie hlavné) mesto Spojených arabských emirátov – Dubaj. Dubaj ako aj celé emiráty je možné navštíviť  počas celého roka. Veď aj v tom najchladnejšom mesiaci neklesá teplota vody pod 25 stupňov. (viac…)

/ Tipy na lacné dovolenky