Kontakt

O nás

Keď sa povie lacná dovolenka, pre každého to môže znamenať niečo iné. Najčastejšie si predstavíte asi dovolenku v Chorvátsku. Alebo to môže byť výhodný last či first minute zájazd? No a pre niekoho, tak ako pre nás, je to dovolenka na vlastnú päsť. Preto sa na našich stránkach sa snažíme prinášať tipy a informácie práve z týchto oblastí cestovania. Veríme, že Vám tieto informácie pomôžu pri plánovaní Vašej budúcej dovolenky snov.

Zájazdy cez cestovnú kanceláriu

Tu venujeme hlavne leteckým zájazdom, pretože práve tieto sú synonymom pre dovolenku pri mori. Neobchádzame ani autobusové zájazdy do blízkych destinácii v Chorvátsku, Taliansku alebo v Španielsku. Tipy na zájazdy sú na našich stránkach vždy zobrazované v celkovej cene aj s poplatkami a povinnými taxami, pretože si myslíme, že trend, ktorý je momentálne v cenotvorbe zájazdov Vás len oberá o čas. A tak sa často stáva, že cena „lacného“ zájazdu po napočítaní všetkých povinných poplatkov stúpne na dvojnásobok. Výber dovolenky Vám urýchli aj náš vyhľadávač zájazdov, ktorý je napojený na najväčšiu cestovnú agentúru – invia.sk, ktorá ponúka, na jednom mieste, zájazdy od viac ako 300 cestovných kancelárii zo Slovenska, Česka a Rakúska. Preto nemusíte prechádzať nekonečné ponuky viacerých cestoviek, všetko máte pekne na jednom meste a za rovnaké ceny aké ako by ste za rovnaký zájazd zaplatili v cestovnej kancelárii.

Dovolenky na vlastnú päsť

Druhá oblasť, ktorej sa na našich stránkach o lacných dovolenkách venujeme sú dovolenky na vlastnú päsť. Tu čerpáme z našich skúseností, ktoré sme počas predchádzajúcich rokov nazbierali. Môžete nabrať inšpiráciu z cestopisov, kde nájdete kompletné programy a podrobné rozpočty z našich ciest. Prinášame tiež tipy na lacné letenky, hlavne od nízko nákladových leteckých spoločností. Ale nie je to len cena letenky. Ku každému tipu vyhľadáme aj ceny ubytovania prípadne transferu z letiska, čím dostanete prehľad o približnej ceny za dovolenku. Na našich stránkach si tiež môžete rezervovať ubytovanie, auto alebo letenku.

Dovolenka v Chorvátsku

Samostatnou kapitolou je dovolenka v Chorvátsku. Najlacnejšie je samozrejme privátne ubytovanie, preto spolupracujeme s najväčšou chorvátskou cestovnou agentúrou adriatc.hr, ktorá ponúka práve privátne ubytovanie. Používa asi najkomplexnejší vyhľadávač, ktorý Vám napasuje dovolenku priamo na Vaše požiadavky. Miesto dovolenky si môžete vybrať podľa vzdialenosti od pláže, druhu pláže alebo či môžete prísť aj zo svojim štvornohým miláčikom. Veľmi prehľadné je tiež vyhľadávanie pomocou mapy, kde jednoducho vyberiete oblasti a miesta, ktoré Vás zaujímajú.

Budeme radi ak nám zašlete Vaše názory a pripomienky. Rovnako ak chcete prispieť článkom o Vašej dovolenke a tak pomôcť ostatným cestovateľom napíšte nám správu a my Vás budeme kontaktovať.

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Predmet

Vaša správa