5 plážových hotelov na Korfu

korfu hotel na pláži lacne dovolenky

Pre všetkých, ktorí majú radi relax na pláži sme pripravili popis 5 hotelov, ktoré sa nachádzajú v bezprostrednej  blízkosti pieskových pláží na gréckom ostrove Korfu

My location
Get Directions

 

1. Hotel Messonghi Beach***

Grécko, ostrov Korfu, letovisko Messonghi

lacne dovolenky hotel

Messonghi Beach patrí medzi najobľúbenejšie hotely na Korfu. Leží pri dedine Moraitika. Od letiska v hlavnom meste Korfu je vzdialený 23 km. Hotel sa skladá z viacerých ubytovacích blokov. Priamo v hotelovom komplexe sa nachádza aj obchod s potravinami, zlatníctvo, diskotéku, 2 reštaurácie a dokonca ambulancia zubného lekára. Zo športových aktivít si môžete vybrať fitnescentrum, saunu, masáže, biliard, tenisové kurty , basketbalové a futbalové ihrisko, aerobik, stolný tenis, herňa. Pláž je piesočnato – kamienková s pozvoľným vstupom do mora. Za ležadlá a slnečníky na pláži si musíte priplatiť.

Zájazdy do hotela Messonghi Beach

 

2. Štúdia Pelagia

Grécko, Korfu, Acharavi

Ubytovanie je vhodné pre nenáročných dovolenkárov. Nachádza v letovisku Acharavi. Medzinárodné letisko Kerkyra je vzdialené 39 km. Okrem relaxu na 8 kilometrovej piesočnato-kamienkovej pláži môžete navštíviť aj blízky aquapark Hydropolis. Lehátka a slnečníky na pláži sú za príplatok. Štúdiá neponúkajú stravovanie. Variť si môžete v kuchynke alebo sa stravovať v blízkych reštauráciách.

Zájazdy do hotela Śtúdiá Pelagia

 

3. Kormoranos**

Grécko, Korfu, Acharavi

kormoranos lacne dovolenky

Hotel sa nachádza priamo na pobrežnej promenáde letoviska Acharavi a je určený skôr pre nenáročných. Stravovanie formou polpenzie. Na izbách je wifi zdarma. Pláž je piesočnato-kamienková. Lehátka a slnečníky za príplatok.

Zájazdy do hotela Kormoranos

 

4. Hotel Albatros***

Grécko, Korfu, Moraitika

albatros hotel lacne dovolenky

Hotel leží blízko centra letoviska Moraitika. Medzinárodné letisko Kerkyra je vzdialené 20 km. Stravovanie je formou polpenzie alebo All Inclusive. Blízka pláž je piesková.  Pre svoju polohu je ideálny na poznávanie prírodných krás a historických pamiatok v okolí ako ostrovy Paxos a Antipaxos, Parga, Letohrádok Achilion, dedinka Makrádes, Modrá lagúna či Aqualand v Agios Ioanis.

Zájazdy do hotela Albatros

 

5. Corfu Holiday Palace****

Grécko, Korfu, Kanoni

holiday lacne dovolenky

A na záver nášho malého zoznamu niečo pre náročnejších. Tento populárny 4-hviezdičkový hotel sa nachádza v letovisku Kanoni, ležiace na okraji mesta Korfu. Piesočnato-kamienková pláž sa nachádza priamo pod hotelom. Dostanete sa na ňu po schodoch. Hotel Vám poskytne všetko pre Vašu kľudnú dovolenku. Využiť môžete  stolný tenis, biliard, bowling alebo tenisové kurty. Za poplatok sú masáže sauna a solárium.

Zájazdy do hotela Albatros

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.