5 plážových hotelov na Tureckej riviére

hotel blízko pláže lacne dovolenky

Plážové hotely sa tešia veľkej obľube, veď kúpanie v mori je hlavnou dovolenkovou aktivitou. Veľa hotelov na Tureckej riviére  má v popise uvedené, že sú “pri pláži“. Dajte si však pozor. Veľa je takých, ktoré sú síce blízko, ale od pláže  sú oddelené, častokrát, frekventovanou ulicou.  V našom zozname preto nájdete iba tie, ktoré sa nachádzajú v bezprostrednej blízkosti pláží.

1. Muz Hotel ***

Turecko, Alanya, Alanya

 Tento hotel sa nachádza priamo pri vlastnej súkromnej pieskovej pláži. Lehátka a slnečníky sú za poplatok. Väčšina izieb má priamy alebo čiastočný výhľad na more. Okrem kúpania v mori môžete využiť aj hotelový bazén, turecké kúpele (Hammam) alebo saunu. Dopriať si môžete aj masáže. V bezprostrednej blízkosti sa nachádza lunapark. Približne 1 km od hotela je ďalšia známa, Kleopatrina pláž. V okolí sa tiež nachádzajú aquapark, archeologické múzeum, jaskyňa Damlatas či stredoveký hrad.

Zájazdy do hotela Muz

 

 

2. Hotel Incekum Su ****

Turecko, Alanya, Avsallar

lacne dovolenky

4-hviezdičkový Hotel Icekum Su má tiež vlastnú súkromnú pláž z hrubozrnného piesku. Lehátka a slnečníky sú pre ubytovaných hostí zdarma.  Okrem vonkajšieho bazéna, je k dispozícii aj krytý bazén, sauna, turecké kúpele, masáže a fitnescentrum. Pre deti je k dispozícii detské ihrisko. Zahrať si môžete stolný tenis alebo šípkyV okolí hotela sa nachádzajú ruiny hradu Alarahan.

Zájazdy do Incekum Su

 

 

3. Caretta Beach ****

Turecko, Turecká Riviéra, Payallar

hotel lacne dovolenky

Hotel má vlastnú súkromnú pláž a 2 vonkajšie bazény s vodnou šmykľavkou. Izby majú priamy alebo čiastočný výhľad na more. Pobyt si môžete spestriť tureckým kúpeľom, masážami, saunou alebo si zacvičiť vo fitnescentre. Rodiny s deťmi môžu využiť detské ihrisko.  Stolný tenis, šípky a biliard sú ďalšie možnosti pre voľný čas. Zo služieb spomeňme požičovňu áut, zmenáreň, kaderníctvo a práčovňu.

Zájazdy do Caretta Beach

 

 

4. L\’ancora Beach ****

Turecko, Kemer, Kemer

hotel lacne dovolenky

Kemer je pokojnejšia časť Tureckej riviéry. Hotel L\’ancora Beach sa nachádza blízko prístavu a  má vlastnú kamienkovú pláž. Ležadlá a slnečníky sú poskytované zdarma. Každá izba má vlastnú terasu alebo balkón. Hostia môžu využiť vonkajší aj krytý bazén rovnako tiež turecký kúpeľ či saunu. Svoju kondíciu si môžete udržiavať vo fitnescentre, hraním stolného tenisu alebo plážového volejbalu.

Zájazdy do L’Ancora Beach

 

 

5. Royal Taj Mahal*****

Turecko, Side

hotel lacne dovolenky

A na záver nášho zoznamu jeden rozprávkový, 5-hviezdičkový. Hotel Royal Taj Mahal Vám za rozprávkové ceny poskytne maximálny komfort. Je veľmi zaujímavý po architektonickej stránke  a vybavený všetkými možnými službami, ktoré si len viete predstaviť. Turecké kúpele, sauna, wellness, fitnes, vonkajšie aj kryté bazény a dokonca vlastný aquapark.

Zájazdy do Royal Taj Mahal

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.