lanzarote lacne dovolenky

Lacné zájazdy na Kanárske ostrovy

Kanárske ostrovy už dávno nie sú iba pre vyvolených. Prinášame Vám prehľad cien dovoleniek podľa  tipu stravovania v termínoch júl a august. Zájazdy na Kanárske ostrovyšpecifické v tom, že sa v drvivej väčšine lieta bežnými leteckými linkami. (viac…)

/ Tipy na lacné dovolenky
lacné dovolenky pláž lehátka

All Inclusive pod 450 €

Tipov na lacné zájazdy nie je nikdy dosť. Tentokrát sú to najobľúbenejšie All inclusive dovolenky do Tuniska (Hammamet, Sousse, Mahdia), Egypta (Sharm El Sheikh, Hurghada),Turecka (Alanya, Bodrum, Side)  a Bulharska (Sv. Konštantín, Bjala, Slnečné pobrežie). (viac…)

/ Tipy na lacné dovolenky
alanya lacne dovolenky

Zájazdy pod 400 € na júl a august

Tentokrát tu máme tipy na lacné zájazdy do krajín, ktoré dlhodobo panujú lacným dovolenkám a to do Egypta (Sharm El Sheikh) a Turecka (Alanya). S cenami pod 400 € na osobu. Stravovanie polpenzia. Keďže motívom dnešného príspevku je cena ako najlepšiu ponuku (viac…)

/ Tipy na lacné dovolenky
lacne dovolenky filmovanie

Top 5 hollywoodskych filmových lokácii v Chorvátsku

Aj keď nie ste veľkým fanúšikom filmov, už ste určite niekoľkokrát počuli, že sa slávny seriál HBO-a Game of Thrones natáčal v Dubrovníku. Vďaka tejto sérii a jej miliónovému publiku sa Dubrovník stal populárnym cez noc. A zatiaľ čo fanúšikovia z celého sveta videli (viac…)

/ Tipy na lacné dovolenky
siena taliansko lacne dovolenky

Poznávačky do Talianska

Pre všetkých, ktorí radi odpočívajú aktívne máme tipy na autobusové poznávacie zájazdy do Talianska. Na  výber máte Toskánsko, Florenciu alebo Ligurskú riviéruNajponuka je dnes 5-dňový zájazd do romantického (viac…)

/ Tipy na lacné dovolenky
dubaj lacné dovolenky

Spojené arabské emiráty s odchodom o týždeň

V Spojených arabských emirátoch sa určite nudiť nebudete.  Pozrite si prírodné a technické skvosty jednej  z najbohatších krajín sveta na vlastné oči. Najlepšia (viac…)

/ Tipy na lacné dovolenky
lacne dovolenky last minute

Ultra lastminute s odchodom o 4 dni

Už o 4 dni môžete popíjať piňakoládu na pláži, ak si vyberiete niektorý z našich tipov na ultra last minute zájazdy do Grécka (Zakynthos, Korfu) , Bulharska (Primorsko) (viac…)

/ Tipy na lacné dovolenky
bodrum lacne dovolenky

Egejská riviéra na leto

Egejská riviéra leží  na západnom pobreží Turecka. Obmývajú ju vody Egejského mora. Zájazdy do letovísk Marmaris, Bodrum, Fethiye a Kusadasi sú dnešnými tipmi na lacné dovolenky. Stravovanie All inclusive,  polpenzia (viac…)

/ Tipy na lacné dovolenky